Ціни

Встановлення Windows 7, 8.1, 10, 11
+драйвера+набір програм:

від 700 до 950 грн **
Чищення комп’ютерів від пилу+заміна термопасти:
від 600 до 900 грн
Встановлення антивірусу з останніми антивірусними базами, лікування комп’ютера від вірусів:
від 450 до 550 грн
Налаштування смартфонів та планшетних комп’ютерів на базі Android:
від 450 до 550 грн****
Встановлення ігор, програм, драйверів (оновлення драйверів) на замовлення:
від 450 до 550 грн ***
Ремонт комп’ютерної та мобільної техніки:
Договірна
**— ціни можуть змінюватись від складності виконання робіт.
*** — ціни можуть змінюватись від кількості встановлених програм.
**** — ціна “до” вказана за перепрошивку планшета.
У ці ціни включено виїзд спеціаліста.

Відгуки

Інформація про ціни

Всім доброго дня!


Завжди люди (клієнти) прагнули отримувати  послуги з обслуговування ПК на найвищому рівні, за мінімальну ціну.Нажаль системне адміністрування (то чим я займаюся), для звичайних користувачів у Києві може бути абсолютно різної цінової категорії, адже ця ніша як додатковий дохід, досить популярна серед студентів, а також людей, які не дуже часто працювали з налаштуванням ПК, але кілька разів налаштувавши свою домашню «машину», вважають, що вони вже фахівці в даній галузі і готові працювати за 200 грн. за замовлення (встановлення Windows + драйвера + програми + виїзд).


Нажаль багато людей, вважають що 200 грн., це дуже хороша ціна і шукати щось якісніше, немає сенсу. Вони звичайно може і частково мають рацію, якщо їм пощастить, то хлопець-студент приїде і налаштує вам ПК досить непогано (але це буває в 10% випадків), в більшості випадків тут є і підводні камені, такі як: встановлення Windows — 200 грн . + кожний драйвер 150 грн. + кожна програма від 150 грн., що виливається в досить таки велику суму, але й були випадки, коли я приїжджав налаштувати ПК у Києві, після хлопця «за 200 грн.» і мені повністю доводилося встановлювати ОС (операційну систему), перерозбивати розділи, і все наново налаштовувати, так як він на стільки все погано налаштував та встановив, що ПК відмовлявся стабільно працювати.

 1. 1
  Яка ціна у мене за налаштування ПК?

  Раніше за налаштування комп'ютера з нуля, я брав з нового клієнта 550 грн., а з постійного 500 грн., але з огляду на подорожчання у всіх сферах життя нашої країни, мені довелося підняти свої ціни на налаштування пк з нуля (встановлення Windows + драйвера + програми + виїзд) у Києві до 700-750 грн.

 2. 2
  Хто я взагалі такий, щоб брати з вас такі гроші?
  Я комп'ютерний спеціаліст, який працює з комп'ютерами та комп'ютерним обладнанням не перший рік. У мене є дуже великий досвід роботи з ПК, я обслуговував комп'ютери у знайомих та друзів, ще задовго до того, як з'явився «Computer Doctor Kyiv».
 3. 3
  Що ви отримуєте за ці гроші?
  •  Приїзд майстра додому/в офіс;
  •  Встановлення будь-якої операційної системи Windows;;
  •  Збереження даних із вашого ПК (якщо комп'ютер не новий, до 1 Гб інформації);
  •  Встановлення всіх драйверів для вашого комп'ютера;
  •  Встановлення стандартного пакета програм, який включає пакет Office, Антивірус, відео та аудіо програвачі та багато іншого;
  •  Кваліфіковану комп'ютерну допомогу (досвід понад двісті комп'ютерів);
  •  Гарантію на виконані роботи;
  •  Безкоштовну консультацію спеціаліста;
  •  І найголовніше, це гарний настрій 🙂
 4. 4
  Куди йдуть зароблені гроші?
  • На проїзд (на бензин);
  •  Хостинг сайту;
  •  Доменне ім'я сайту;
  •  Реклама сайту в Google, газети, дошки оголошень, соц. мережі тощо;
  •  Їжа 🙂 ;

  Що б ви розуміли про що я тут пишу, чиста сума, яка залишається у мене на руках після виконання замовлення від нового клієнта та оплати реклами, доменного імені та іншого, дорівнює 200-300 грн.


  Тепер давайте «тверезо» оцінимо роботу того хлопця, який готовий працювати за 200 грн. Як ви думаєте, скільки він отримує грошей «чистими» після виконання свого замовлення та оплати всіх послуг з розвитку «своєї справи»? Як ви вважаєте, він готовий якісно виконувати свою роботу?

МОЇ КЛІЄНТИ

Змінити мову